Sala Zabaw Zakopane

Atrakcje dla dzieci Zakopane – porcja radości i zabawy

Każdy, kto choć raz odwiedził Podhale, wie, że trudno się tam nudzić, a widok na majestatyczne Tatry, to nie jedyna zaleta regionu. Podróżując z małymi towarzyszami, warto wiedzieć, że także na nich czeka tam wiele niespodzianek i bez większego problemu można tak zaplanować czas, by każdy czerpał wiele radości z wypoczynku. Zakopane – atrakcje dla dzieci to mnóstwo interesujących propozycji.

Najmłodsi ubóstwiają zabawę. Daje ona wiele frajdy, rozwija kreatywność, pozwala rozładować energię i jest świetną okazją do współdziałania z rówieśnikami. Dzieci uczą się otaczającego ich świata właśnie przez zabawę, dlatego jest ona tak istotna. Wszystkim, którzy wraz ze swoimi pociechami planują relaks u podnóża Tatr, podpowiadamy, gdzie warto się udać.

Atrakcje dla dzieci latem Zakopane – ciekawa oferta dla najmłodszych i wymagających

Nasze Tatry godne są poznania o każdej porze roku. Przyjeżdżając tam razem z pociechami latem możemy tak zaplanować, wypoczynek, by jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu – wycieczki rowerowe, długie spacery, zwiedzanie skoczni, wizyta na basenie, czy placu zabaw. Mali turyści nie mają powodów do narzekań. Sezon letni jest lubiany i wyczekiwany przez wszystkich, choć, trzeba dodać, bywa męczący, szczególnie, kiedy temperatura idzie w górę, brakuje nam sił i marzymy o tym, by schronić się gdzieś przed upałem. I na to jest sposób! Zakopane atrakcje dla dzieci latem – to urozmaicona oferta, a jej ważnym punktem są odwiedziny w Parku Janosika – miejscu, gdzie przez siedem dni w tygodniu, od rana do wieczora gości zabawa i dobry humor.

Park Janosika to największa sala zabaw u podnóża wielkich Tatr.

sala-zabaw-janosik (10)
sala-zabaw-janosik (6)
sala-zabaw-janosik (4)

Szaleństwa i frajda w Janosiku to norma!

Widok uśmiechniętej buzi dziecka – bezcenny. Zgodzicie się z tym? „Atrakcje – Zakopane dla dzieci” to temat rzeka. Skupimy się jednak na miejscu, które od niedawna gości na mapie miasta i z każdym dniem zdobywa coraz więcej wielbicieli. Jest nowoczesne, zaprojektowane tak, by zarówno najmłodsze dzieci, jak i te starsze znalazły w nim coś, co w szczególny sposób je zainteresuje. Mowa o Parku Janosika. Będąc w tak wielobarwnym zakątku trudno choć na chwilę poczuć znużenie. Tory pontonowe, baseny z kulkami, boiska do gry w piłkę, liczne zjeżdżalnie, gry, zabawki, możliwość zorganizowania urodzin – tam króluje aktywność i wyśmienity humor. W przerwach między kolejnymi szaleństwami można udać się do kawiarni, gdzie przygotowano pyszne ciasta, gofry, lody, zdrowe przekąski, czy soki. Ogromnym plusem tej sali zabaw jest fakt, że dzięki przeszkleniom można z niej podziwiać widok na Krupówki i Gubałówkę. Rozmaitość oferty pt. Zakopane atrakcje dla małych dzieci sprawia, że planując wycieczkę do tego miasta można mieć pewność, że nawet w przypadku niepogody znajdą się sposoby na to, by nawet przez chwilę nie pomyśleć o nudzie. Mieszkańcy i turyści już zdążyli docenić „Janosika”. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia poniżej, by się o tym przekonać. Tą dziecięcą krainę od rana do późnego wieczora wypełnia gwar i śmiech. Maluchy znakomicie się tam czują – jak najważniejsi goście, na których co chwilę czeka jakaś niespodzianka.

IMG-0424
44838395_2044885355567638_7716606211298164736_n
IMG-0417

Atrakcje dla dzieci Zakopane i okolice – to bogactwo, z którego czerpią dorośli i ich pociechy. Poza niezwykłymi widokami, możliwościami spędzania czasu na powietrzu, długimi spacerami, zwiedzaniem zabytkowych obiektów, koniecznie trzeba pamiętać o zabawie.

Kolorowy Świat Dmuchańców

Największy Plac Zabaw dla Dzieci
w Zakopanem

ZOBACZ