Sala Zabaw Zakopane

Deszczowe Dni w Zakopanem – Atrakcje dla dzieci – nie martw się niekorzystną pogodą.

Polskie góry są niesamowite – z tym faktem nikt nie dyskutuje. Zapewniają relaks w uroczych okolicznościach przyrody i mnóstwo rozrywek dla rodzin z dziećmi. Każda wizyta to nowe doświadczenia i wiele pozytywnych wrażeń. Niezależnie od pogody, można tam miło i aktywnie spędzać czas. Nie martwcie się więc, kiedy sprawdzając pogodę Waszym oczom ukaże się informacja „Zakopane – deszcz”. To miasto, które zadba o małych i dużych, w pogodę i wtedy, gdy aura nie zachwyca.

sala-zabaw-janosik (10)
sala-zabaw-janosik (6)
sala-zabaw-janosik (4)

Dobrej zabawy nigdy dość w Sali Zabaw Janosik!

Dzieci, młodsze i starsze przepadają za beztroską zabawą. Na mapie Zakopanego pojawiło się niedawno miejsce idealne dla nich. Zaprojektowane tak, by gwarantować bezpieczeństwo, doskonały humor i moc atrakcji. Jest nim Park Janosika, gdzie na ogromnej powierzchni przygotowano basen z kulkami, zjeżdżalnie, boiska do gry w piłkę, tor pontonowy, śnieżne kule, zabawki, strefy dla najmłodszych – czyli wszystko co niezbędne, by wybiegać się, wyskakać i wyszaleć za wszystkie czasy!

Okazuje się, że oferta o nazwie – Zakopane – atrakcje dla dzieci w deszczowe dni jest całkiem pokaźna, a „Janosik” jest jej istotnym elementem. Ta kraina zabawy, kolorów i śmiechu od rana do wieczora wypełniona jest radosnymi okrzykami najmłodszych, którzy chętnie korzystają z wszelkich rozrywek i co chwilę odkrywają coś, co sprawia, że mają jeszcze więcej energii do zabawy. W Parku Janosika żaden mały gość nie będzie się nudził. Co więcej, także dorośli znakomicie się tam czują. Szczególnie, kiedy widzą uśmiech na twarzy swych pociech i mogą odpocząć przy kawiarnianym stoliku, delektując się pysznym deserem. Zerknijcie do galerii, by przekonać się, że to miejsce idealne dla rodzin.

IMG-0424
44838395_2044885355567638_7716606211298164736_n
IMG-0417

Temat – Zakopane atrakcje na deszcz znany jest większości turystom, którzy przyjeżdżają, by odpocząć, nacieszyć się górami i trafiają na niemiłą niespodziankę w postaci złośliwej pogody. Dobry humor opuszcza wtedy szczególnie tych podróżujących z dziećmi, które, jak wiadomo nie lubią nudy i monotonii. Dzięki „Janosikowi” nie trzeba się martwić o to, jak zapewnić pociechom rozrywkę. Ten barwny zakątek potrafi przyciągnąć na długo.

Kolorowy Świat Dmuchańców

Największy Plac Zabaw dla Dzieci
w Zakopanem

ZOBACZ