Sala Zabaw Zakopane

Zima – Atrakcje dla dzieci Zakopane – nie tylko białe szaleństwo

Góry zimową porą potrafią zahipnotyzować. Lodowiska, jazda na sankach, nartach, kuligi, bitwy na śnieżki – jest wiele sposobów na zorganizowanie wypoczynku z pociechami. Jednak nie zawsze mają one chęć, by ubrać grube kurtki, czapki, szaliki, rękawiczki i wyruszyć na świeże powietrze. Co zrobić w tej sytuacji? Jest i na to rozwiązanie. Zakopane – atrakcje zimą dla dzieci to doskonale znany nam temat. Radzimy co zrobić, aby najmłodsi nie nudzili się, miło spędzili czas, a ich twarze ozdobiły szerokie uśmiechy.

sala-zabaw-janosik (10)
sala-zabaw-janosik (6)
sala-zabaw-janosik (4)

Zabawa rządzi w Parku Janosika!

Nic nie sprawia większej radości naszym milusińskim niż zabawa. Szczególnie w „Parku Janosika”, czyli miejscu, które cieszy oczy kolorami, jest przytulne i zapewnia szereg niespodzianek w postaci np. zjeżdżalni, zjazdów na pontonach, czy basenów z kulkami. Można się tam solidnie wyszaleć, wybiegać i wyskakać. Co ciekawe, te formy aktywności nie odbierają energii maluchom, a wręcz przeciwnie, wydaje się, że z każdą minutą są jeszcze bardziej zadowolone. W dziale – atrakcje dla dzieci Zakopane zimą – odwiedziny „Janosika” zajmują wysoką pozycję na liście rozrywek. Zakątek ten, choć stworzony niedawno, polubiły już całe rodziny. Pociechy bawią się tam w najlepsze, a rodzice zostawiając je pod opieką, mogą udać się do kawiarenki, wypić smaczną kawę, poczytać książkę i poczuć czym jest prawdziwy relaks. Za oknem śnieżyca i wiatr, a w sali zabaw ciepło, wesoło i sympatycznie. Co ważne, ceny są bardzo przystępne i zachęcają do wizyty. Zerknijcie na szczegóły –

Zakopane zimą – atrakcje dla dzieci to cała masa rozrywek, z których korzystają mieszkańcy miasta i okolic, czy turyści. Wiele rodzin przyjeżdża tam też specjalnie po to, by spędzić czas w Parku Janosika. Doskonale wiedzą, że warto pofatygować się nawet wiele kilometrów, by sprawdzić dziecku tyle radości. Miejsce zostało stworzone przez prawdziwych fachowców, który znakomicie przemyśleli swój projekt, by móc zaoferować perfekcyjną, bezpieczną przestrzeń dla najmłodszych i ciekawe atrakcje. Zakopane dla dzieci zimą jest niebywale interesujące. Koniecznie się o tym przekonajcie.

IMG-0424
44838395_2044885355567638_7716606211298164736_n
IMG-0417

Atrakcje dla dzieci Zakopane i okolice – to bogactwo, z którego czerpią dorośli i ich pociechy. Poza niezwykłymi widokami, możliwościami spędzania czasu na powietrzu, długimi spacerami, zwiedzaniem zabytkowych obiektów, koniecznie trzeba pamiętać o zabawie.

Kolorowy Świat Dmuchańców

Największy Plac Zabaw dla Dzieci
w Zakopanem

ZOBACZ