Sala Zabaw Zakopane

Małpi Gaj Zakopane – świetna atrakcja dla najmłodszych

Będąc w górach trudno odmówić sobie długich, pieszych wycieczek, które są okazją do odkrycia uroków regionu i nacieszenia się pejzażami. Kiedy podróżujemy z dziećmi, tym bardziej stawiamy na aktywność, chcemy im zaprezentować piękno gór, sprawić, że staną się ich miłośnikami i chętnie będą je odwiedzały. Wiadomo jednak, że pogoda nie zawsze dopisuje i kiedy pada deszcz, wieje silny wiatr, czy sypie śnieg nie sposób spędzać całego dnia na świeżym powietrzu. Dlatego trzeba szukać innych metod na udany relaks. Jedną z nich jest wybranie się z pociechami do sali zabaw. Co powiecie na atrakcję o ciekawie brzmiącej nazwie – Zakopane – Małpi Gaj?

sala-zabaw-janosik (10)
sala-zabaw-janosik (6)
sala-zabaw-janosik (4)

Park Janosika – zakątek pełen radości i dziecięcego szaleństwa

Miejscem, które polecamy jest Park Janosika. Istnieje od niedawna, ale już zdobył ogromne grono wielbicieli. Dzieci w różnym wieku znajdują w nim mnóstwo atrakcji. Zabawki, wielkie klocki, baseny z kulkami, boiska do gry w piłkę, tory przeszkód, trampoliny – maluchy fantastycznie się tam czują. „Janosik” to nowoczesny obiekt, wybudowany z myślą o komforcie najmłodszych i ich bezpieczeństwie. Zadbano o każdy detal, ważna dla projektantów była kolorystyka miejsca. Nie brakuje radosnych barw, które pozytywnie wpływają na nastrój, sprawiają, że na twarzach każdego małego gościa maluje się uśmiech. Poszukując ogłoszeń – Małpi Gaj Zakopane z pewnością traficie właśnie na to miejsce. Zapewniamy – warto się tam wybrać z maluchem, zafundować mu dawkę doskonałej zabawy i radości.

IMG-0424
sala-zabaw-janosik (6)
44880897_2045848752137965_9109056938196336640_n

Wart podkreślenia jest fakt, że obecnie wielu naszych milusińskich biernie spędza czas. Godziny przed telewizorem, czy komputerem niekorzystnie wpływają na mały organizm. Dzieci potrzebują ruchu by być zdrowe, sprawne i uśmiechnięte. Rodzice często o tym zapominają. Bieganie, skakanie, wspinanie się po drabinkach, pokonywanie toru przeszkód, zabawa w basenie z wielobarwnymi piłeczkami – maluchy polubią te aktywności. Trzeba tylko dać im szansę na to, by je poznały, by poczuły, że chcą i potrafią właśnie w taki sposób spędzać czas. Zaproście je do „Janosika”, a przekonacie się, ile energii kryje się w niewielkim ciele. Atrakcje nie są drogie, sprawdźcie sami – Małpi Gaj Zakopane cennik. Inwestowanie w nie to rewelacyjny pomysł, znacznie lepszy niż oglądanie kolejnej bajki w telewizji.

Kolorowy Świat Dmuchańców

Największy Plac Zabaw dla Dzieci
w Zakopanem

ZOBACZ