Sala Zabaw Zakopane

Park Janosika to największa sala zabaw u podnóża wielkich Tatr.

Z czym kojarzy się dzieciństwo? Odpowiedź jest prosta – z beztroską zabawą. Wspominając najwcześniejsze lata swojego życia na naszych twarzach pojawia się uśmiech. Przypominają się rówieśnicy, ulubione miejsca, słodycze, przeróżne sytuacje, śmieszne lub budzące mały strach, kiedy było się niegrzecznym i skłonnym do rozrabiania.

Odwiedzając wraz z pociechami stolicę Tatr, możecie mieć pewność, że miejsc gwarantujących wyśmienitą zabawę nie zabraknie. Oferta o nazwie „plac zabaw Zakopane” jest naprawdę bogata! Oczywiście popularnością cieszą się place zlokalizowane na świeżym powietrzu, bo można pooddychać górskim powietrzem i zachwycić się regionem. Nie każdy rodzic jednak wie, że warto też zainteresować się tymi, które znajdują się pod dachem. Nowy plac zabaw Zakopane o cudnie brzmiącej nazwie Park Janosika to miejsce, które miło zaskoczy Wasze pociechy.

sala-zabaw-janosik (10)
sala-zabaw-janosik (6)
sala-zabaw-janosik (4)

Ani sekundy na nudę w Parku Janosika

Park Janosika na Krupówkach to coś więcej niż zakątek, którym najmłodsi będą się cieszyli przez chwilę. Stanowi ogromną, nowoczesną przestrzeń zaprojektowaną z pomysłem. Na kilkuset metrach kwadratowych zarówno brzdące, jak i starsze dzieci poczują się jak w pięknej bajce. Zdecydowanie to właśnie oni są w tym miejscu najważniejsi. Pojęcie – Zakopane plac zabaw dla dzieci nabiera tam nowego znaczenia. Ta pełna kolorów i energii kraina wywoła na dziecięcych buziach wiele uśmiechu. Do dyspozycji m.in. basen z kulkami, zjeżdżalnie, tor pontonowy, wielkie kule śnieżne, boisko do gry w koszykówkę, specjalnie wydzielone strefy dla najmniejszych gości parku. Spójrzcie tylko na zdjęcia w galerii. Prawda, że plac zabaw dla dzieci Zakopane – Park Janosika prezentuje się niesamowicie?

W tym tęczowym miejscu warto także zorganizować maluchowi urodziny. Nie zabraknie wtedy szampana dla najmłodszych, słodkich przekąsek, a niepowtarzalną atrakcją będzie piniata. Zapewniamy, że imprezka się uda, a jubilat i jego goście długo będą ją pamiętać. Odwiedzając „Janosika” obowiązkowo trzeba również pójść z pociechą do kawiarenki, gdzie przygotowano świeżo wyciskane soki owocowe i desery. Rodzice mogą skosztować przepysznej kawy i zafundować sobie odrobinkę relaksu.

Zakopane – plac zabaw pod dachem – to kraina dla rodzin z dziećmi pełna radości, beztroski, szaleństwa i zadowolonych min na malutkich twarzach.

Kolorowy Świat Dmuchańców

Największy Plac Zabaw dla Dzieci
w Zakopanem

ZOBACZ