Sala Zabaw Zakopane

Park Janosika to największa sala zabaw u podnóża wielkich Tatr.

Konstrukcja sali zabaw ma 540 metrów 2 powierzchni na dwóch poziomach, boisko do gry w piłkę i koszykówkę, tor pontonowy oraz masę innych atrakcji dla dzieci!
Drogi rodzicu o Tobie również nie zapominamy, podczas beztroskiej zabawy Twojego dziecka możesz rozsiąść się wygodnie i spróbować naszych specjałów w Caffe Janosik lub Eco Maryna. Znajdziesz tu rozmaitości dla każdego nawet najbardziej wymagającego gościa.

Nasza załoga przygotuje dla waszych pociech najlepsze urodziny. Gwarantujemy że będzie to niezapomniany czas pełen atrakcji, gier i zabaw.

W naszym parku to właśnie WY jesteście najważniejsi!

sala-zabaw-janosik (10)
sala-zabaw-janosik (6)
sala-zabaw-janosik (4)

Park Janosika to sala zabaw w Zakopanem na Krupókach, 700 m2 zabawy dla dzieci w wieku od 1 -11 lat. To miejsce wyjątkowe, a sama sala zabaw jedna z najlepszych w Polsce, zaprojektowana dla Zakopanego przez najlpesyzch desingnerów w tym kraju. Chcieliśmy oddac klimat regionu, górali i Zakopanego w takim miejscu jak sala zabaw i czy na sie to udało ocenicie Państwo samodzielnie podczas wizyty w Parku Janosika, podczas pobytu  w Zakopanem. Miejsce zabawy podczas deszczu i niepogody w Zakopanem, ale i w słoneczne dni, gdyż nasza sala jest kliemtyzowane i pieknie przeszklona w wiodkiem na park, Gubałówkę i Krupówki.

Kolorowy Świat Dmuchańców

Największy Plac Zabaw dla Dzieci
w Zakopanem

ZOBACZ