Sala Zabaw Zakopane

Niania w Zakopanem – czyli opieka nad dzieckiem

Nasza sala zabaw będzie oferowała usługe opieki, opiekunki do dzieci. Bedzie można zostawić dziecko pod nasza opieką, a konkretnie naszej przedszkolanki, osoby z doświadczeniem przy dzieciach – prosesjonalnie zajmującej się opieka dla dzieci.  Usługa będzie dostepna dla dzieci od lat 3 w ustalonych godzinach. od godziny 10-16.

Mamy przygotowane trzy pakiety usługi opieki, 1,5 godizny, 3 godizny i 6 godzin z wyzywieniem. Nasza sala zabaw i obsługa zadba o dzieci i bedzie to niezapomniany czas pełen atrakcji, gier i zabaw – pod opieką opiekunki do dzieci.

Nasz Park powstał z myslą o dzieciach i dla dzieci – jesteście naszymi gośćmi i najlepszymi klientami !

sala-zabaw-janosik (10)
sala-zabaw-janosik (6)
sala-zabaw-janosik (4)

Park Janosika to sala zabaw w Zakopanem na Krupókach, 700 m2 zabawy dla dzieci w wieku od 1 -11 lat. To miejsce wyjątkowe, a sama sala zabaw jedna z najlepszych w Polsce, zaprojektowana dla Zakopanego przez najlpesyzch desingnerów w tym kraju. Chcieliśmy oddac klimat regionu, górali i Zakopanego w takim miejscu jak sala zabaw i czy na sie to udało ocenicie Państwo samodzielnie podczas wizyty w Parku Janosika, podczas pobytu  w Zakopanem. Miejsce zabawy podczas deszczu i niepogody w Zakopanem, ale i w słoneczne dni, gdyż nasza sala jest kliemtyzowane i pieknie przeszklona w wiodkiem na park, Gubałówkę i Krupówki.

Kolorowy Świat Dmuchańców

Największy Plac Zabaw dla Dzieci
w Zakopanem

ZOBACZ